Produkty

unijas gastrotechnika
unijas gastrotechnika
unijas gastrotechnika
unijas gastrotechnika
unijas gastrotechnika

NABOO

Kuchyňa bez stresu

Naboo už nie je len prístroj na prípravu jedál. LAINOX spojil tím IT-odborníkov so skúsenými kuchármi, aby pre modernú prevádzku vytvorili prístroj s najnovšou technikou, ktorá uľahčí každodenný chod kuchyne. Vlastne už viac nie sú potrebné žiadne kuchárske kurzy alebo školenia. Tiež nie je nutné robiť žiadne zdĺhavé pátrania po novinkách do jedálneho lístka, alebo strácať čas s experimentovaním. Všetky recepty sú k dispozícii s údajmi o prísadách, príprave ako aj spôsobe varenia, dokonca až s návrhom najvhodnejšej prezentácie na tanieri. Jedinečné vlastnosti, ktoré Naboo odlišujú od ostatných profesionálnych konvektomatov, je Cloud. V Cloud-e možno nájsť všetko, čo je potrebné pre prípravu pokrmov: recepty, pracovné postupy, možnosti na prípravu, programy varenia až po návrhy na prezentáciu každého jedného pokrmu. Vo službe Cloud sú k dispozícii recepty, videá a návody, ako aj úplné menu, od výberu vhodných prísad až po prezentáciu na tanieri. Tento spôsob neustáleho vzdelávania a prísunu informácií umožňuje naučiť sa vždy nové veci, byť v obraze a ponuku meniť podľa vlastnej klientely.

LAINOX NABOO prináša novodobý prístup v kuchyni vďaka Cloud technológii
Cloud prináša pripojenie k internetu cez WI-FI nebo ethernet ? prístup do úložiska pre registrovaných užívateľov ? zálohovanie kompletného obsahu a nastavení ? zdielanie obsahu

Naboo Cloud a vstup do sveta informácií:

  • RECEPTY z celého sveta vo vašom Naboo
  • SÚVISLOSTI prináša informácie k receptom, ich pôvod a vývoj
  • SUROVINY recepty v Cloud poskytujú všetky informácie o množstve surovín
  • RECEPTY NA MIERU Naboo
  • AKTUALIZÁCIE Cloud
  • DOTYKOVÁ OBRAZOVKA: 10" farebná obrazovka s dotykovou funkciou
  • SKRYTÉ ZÁSUVKY: Patentované zásuvky pre čistiacu chémiu nového automatického čistiaceho systému

    LAINOX Naboo je technológia v najvyššej forme. Naboo prináša množstvo funkcií a inovácií ktoré vedú k najvyššej kvalite produktu. Funkcia automatického otváranie dverí stlačením tlačidla, ergonomicky ukrytý prístup ku doplneniu čistiacich prostriedkov, sprcha, vpichová sonda a USB port.