Služby

unijas gastrotechnika

Návrh

Poradenstvo, projekcia a plánovanie gastronomických prevádzok. Na začiatku musí byť vždy dobrý projekt, zvolenie správneho konceptu celej prevádzky, typu a výkonu technológie a samozrejme nezanedbateľný faktor je aj celkové zapracovanie do designu. Vypracujeme Vám dispozičné riešenie navrhovanej technológie v 2D/3D na základe typu prevádzky a podnikateľského zámeru. Následne nasleduje konzultácia so zainteresovanými ľuďmi ako je šéfkuchár, prevádzkar a samozrejme majiteľ, aby technológie vyhovovali z funkčného, ergonomického a hygienického hľadiska. Až po odsúhlasení všetkých strán spracujeme kompletný projekt inštalačných pripojovacích bodov pre všetky profesie (Plyn, Elektro, Kanalizácia, Voda)

Záleží nám na tom aby bola Vaša prevádzka úspešná ,funkčná a profitujúca pretože "VÁŠ ÚSPECH JE NAŠIM ÚSPECHOM"

Ak máte záujem o vypracovanie návrhu gastronomickej prevádzky prosím kontaktujte nás:


Kontaktujte nás
unijas gastrotechnika

Servis

Profesionálna gastro technológia pri každodennej 100% záťaží vyžaduje profesionálnu údržbu po celú dobu jej životnosti.

Náš tím autorizovaných technikov zabezpečí bezproblémový záručný ako aj pozáručný servis. Priamy kontakt s výrobcami nám zabezpečuje absolútnu dostupnosť všetkých schém , rozkresov a náhradných dielov na nami predávané technológie. Držíme skladom viac ako 500 typov náhradných dielov aby sme našim zákazníkom zabezpečili čo najrýchlejšiu opravu zariadenia.

Zabezpečujeme servis všetkých dostupných technológii. Disponujeme s viac ako 42 000 skladových položiek náhradných dielov na externom sklade s dostupnosťou do 24 hodín.

Celkový predajný program obsahuje 1 400 000 položiek dielov na našej databáze náhradných dielov pre profesionálnu varnú technológiu, umývacie systémy, komerčné chladenie a barové zariadenia.

Potrebujete pomôcť s nejakým technickým problémom, neviete zohnať náhradný diel na Vaše zariadenie? Prosíme kontaktujte nás na niektorom z nasledujúcich kontaktov, prípadne vypíšte náš servisný formulár .

Mail: office@unijas.sk Tel. +421 41 381 88 00, +421 41 381 88 01


Servisný formulár
unijas gastrotechnika

Školenia a prezentácie

Odborne zaškolíme personál na dodanú technológiu, vysvetlíme všetky funkcie zariadení. Objavte jedinečnú technológiu konvektomatov LAINOX NABOO priamo v akcii. Ponúkame Vám možnosť bezplatne sa zúčastniť na LiveCooking LAINOX NABOO kde Vám ukážeme za pomoci šéfkuchára ako Vám dokáže konvektomat LAINOX NABOO uľahčiť , zjednodušiť varenie a samozrejme aj ušetriť náklady . Naučíte sa využívať túto jedinečnú technológiu na 100%. Ušetríte čas, peniaze a pritom zvýšite kvalitu Vami ponúkaných jedál.

Všetky školenia